نظرات

دوستان، همراهان و دانشجویان عزیز! این قسمت برای درج نظرات و دلنوشته های شما در نظر گرفته شده. بی صبرانه منتظر جملات تک تک شما هستیم.

8 پاسخ
 1. آقای ح
  آقای ح گفته:

  سلام
  در پاییز ۱۳۹۲ جایی که همه چیزم را باخته بودم و به معنای واقعی کارتن خواب شده بودم ، با آقای قدمگاهی آشنا شدم و در مدت بسیار کمی با شرکت کردن در چند جلسه خودباوری به من برگشت و در این مدت به لطف خداوند و راهنمای استاد قدمگاهی توانستم هم از لحاظ مالی آنچه را از دست داده بودم بیشترش را به دست بیاورم و صاحب شغل و موفقیت در دانشگاه و رشته های ورزشی مختلف شوم و همچنین از لحاظ معنوی و شخصیتی بسیار آرام تر از گذشته هستم و سپاسگزار خداوند هستم که در این مدت آشنایی با موسسه بهترین سفرهای زندگی ام را تجربه کرده ام و از آن مهم تر هر روز و از هر جهت در حال رشد و پیگیر موفقیت هستم و زندگی هدفمند ، همراه با شعف و رضایت درونی را تجربه می کنم و با انرژی مثبت و زیادی هر روز با توکل بر خداوند و عمل کردن به توصیه های استاد زندگی می کنم و باور قلبی من این است که من اشرف مخلوقات و لایق بهترین زندگی هستم .

  پاسخ
  • حجت
   حجت گفته:

   درود
   مدت دو سال هست که افتخار اشنایی با استاد قدمگاهی رو دارم و بابتش از خداوند سپاسگزارم.
   یکی از دستاورد های ارزشمندم در کلاس ها و کنار ایشون اینه که تا حد قابل توجهی اروم تر شدم و اه و ناله و سوال تراشی نمیکنم و یاد گرفتم که بهترین نقشی رو که میتونم امروز تو زندگیم بازی کنم رو انجام بدم و نگرانی و ترسی ندارم.رابطه خوب و قشنگی با همسر و همکاران و دوستانم دارم و همچنین مدتی با کار کردن بر روی باورهام تونستم درامد بسیار بهتر و بیشتری داشته باشم و در کل کنار استاد تونستم تو کار و زندگی و مهمتر از اونا تو مسائل روحانی به درک های جدید همراه با رشد و موفقیت های چشمگیر دست پیدا کنم.
   صادقانه و با ایمان میگم امکان نداره کسی خواستار رشد و موفقیت باشه و با شنیدن مطالب و راهنمایی های جناب قدمگاهی تغییر نکنه.
   با سپاس و قدردانی از محبت های بی دریغ استاد قدمگاهی عزیز.

   پاسخ
 2. رضا
  رضا گفته:

  سلام به دوست خوبم اول از همه بهت تبریک میگم چون خدا هم راه خوب وهم فرد خوبی رو سر راهت قرار داده پیگیر باش زندگیت دگرگون میشه منم از روزی که با استاد عزیزم اقای قدمگاهی اشنا شدم هم از لحاظ اعتماد به نفس تو کارم هم ارتباطاتم با دیگران مشکل داشتم ولی با کمکهایی که از استاد عزیزم گرفتم خدایا شکر هم تو کارم رشد وپیشرفت داشتم هم روابط خوب وعالی دارم ومهمتر از اینا من هر روز احساس خوبی نسبت به خودم وزندگیم دارم اول از خدا وبعد از استادم نهایت قدر دانی وسپاسگذاری را دارم امیدوارم تو هم دوست من این سر نخو محکم بگیری وولش نکنی تا شاهد معجزات وموفقیتهای زندگیت باشی

  پاسخ
 3. کاظم آزاد
  کاظم آزاد گفته:

  چند سالی بود که با مواد مخدر دسته پنجه نرم کردم و نتونستم ترک کنم به هر کجا زدم جواب نداد و فقط به صورت موقتی بود داروها و مشاوره ها مقطعی بودند تا اینکه به آخر زندگی رسیدم و تصمیم گرفتم خودکشی کنم. به کمک یکی از دوستانم با کلاس های استاد بزرگوار و با عشق جناب آقای قدمگاهی آشنا شدم و ایشان با قدرت و ایمان به من گفتند که نگران نباش درست میشه و وقتی که ایشان از زندگی خودشون در گذشته صحبت کردند و بعد توانسته بودند تغییرات بزرگی را در زندگیشان ایجاد کنند انگار برق امیدی در من ایجاد شد که اگر ایشان توانسته حتما من هم میتوانم و این شد که با جدیت تمام به رهنمودهای استاد گوش جان سپردم و با حمایتهای ایشان توانستم که پاک شوم و الان مدت ۷ سال است که هیچ گونه موادی مصرف نکردم و زندگی جدیدی رو برای خودم ساختم هم در روابطم هم در کارم موفق هستم همه این تغییرات را مدیون وقت و انرژی استاد قدمگاهی هستم که خودشان همیشه می‌گویند که من فقط دستی از دستان خداوند هستم و اینها را از خداوندی مهربان بدانید اما من زندگیم ا مدیون ایشان هستم فقط و فقط این تشکر من گوشه کوچکی از لطف استاد بزرگوارم هست. با ارزوی سلامتی و کامیابی روز افزون برای شما استاد بزرگوارم.
  کاظم آزاد

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *